(© Materiał reklamowy organizatorów)

Rudzka telewizja Sfera i bytomski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny organizują konkurs wyboru dziewczyny lata 2012. Finałowa prezentacja piękności odbędzie się w Miasteczku Sportowym "Fortum" przy kąpielisku otwartym w Bytomiu.

Ostatni tydzień zgłoszeń, bo już w najbliższą sobotę 21 lipca finał, w którym panie powalczą o tytuł Miss Lata 2012. Organizatorami kolejnego już wyboru piękności lata są Telewizja Sfera oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu.

Czego oczekują organizatorzy od zgaszających się do konkursu pań? Podstawa, to ukończone 18 lat i chęć dobrej woli, by móc się zabawić. Poza wyborem miss lata oraz pierwszą i drugą miss, zostaną wybrane także miss obiektywu, miss słonecznego patrolu, jak również swoją miss wybierze publiczność.

Według zapewnień organizatorów wszystkie kandydatki, które zgłoszą się do konkursu otrzymają nagrody. Karta zgłoszenia oraz regulamin dostępne na stronie internetowej www.sferatv.pl oraz www.osir.bytom.pl

Poza główną imprezą wyboru piękności lata, przewidziano koncert, konkursy, nagrody, gry i zabawy dla najmłodszych z mnóstwem niespodzianek.

Bliższych informacji udziela pan Arkadiusz Wieczorek pod numerem telefonu 508271609

Miasteczko Sportowe "Fortum" przy kąpielisku otwartym w Bytomiu, ul. Wrocławska, 21 lipca 2012 r. godz. 16.00.


Znajdź nas na Google+

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!