(© Plakat imprezy)

Sportowcy bytomskich klubów, w najbliższy piątek - 11 grudnia, wystąpią w charytatywnym, sportowym show "Sportowa Gala Serca". Wszystko to dla ratowania życia, niespełna trzyletniej bytomianki - Kasji Skupień.

Dziewczynka przyszła na świat 8 stycznia 2007 roku z wrodzoną wadą serca. Niezbędna, skomplikowana operacja będzie przeprowadzona w Niemczech, jednak związane to jest z poważnymi wydatkami finansowymi. Dlatego też, sportowcy bytomskich klubów po raz kolejny postanowili podczas sportowego show zebrać chociaż część niezbędnych funduszy na zabieg chirurgiczny dla maleńkiej Kasji.

A wystąpią hokeiści TMH Bisset Polonii Bytom, dżudocy Czarnych Bytom, łucznicy Czarnej Strzały, tenisiści Górnika Bytom oraz tenisiści stołowi BTTS Silesii Miechowice. Ponadto w trakcie imprezy odbędzie się licytacja trofeów i strojów sportowców wraz z autografami, z których dochód zasili konto na operację Kasji. Nie zabraknie także nagród dla publiczności.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do Hali Judo Czarnych Bytom, przy ulicy Łużyckiej 90, 11 grudnia br. o godzinie 17.00.

Bilety na imprezę w formie wolnych datków.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!