Miasto Bytom zaprasza wszystkich miłośników biegów przełajowych na XVII Cross Wiosenny, który odbędzie się na terenach Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla 13 kwietnia o godzinie 10.

Każdy dysponujący dobrym stanem zdrowia może wziąć udział w Crossie Wiosennym organizowanym już w Bytomiu po raz siedemnasty. Miejscem zawodów będzie obszar
zabytkowego Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla, gwarantujący uczestnikom zróżnicowaną konfigurację terenu.

Biegacze XVII Crossu, podobnie jak w latach poprzednich zostaną podzieleni na odpowiednie kategorie wiekowe, co jak zapowiadają Organizatorzy, pozwoli na przeprowadzenie aż dwunastu biegów, a podczas jedenastego i dwunastego biegu, w którym wezmą udział najstarsi uczestnicy odbędą się jednocześnie Mistrzostwa Bytomia Nauczycieli w biegach przełajowych./i]

Na zwycięzców czekają dyplomy i medale, a dla uczestniczących szkół dodatkowo Organizatorzy przeznaczyli sprzęt sportowy.
Szczegóły wraz z regulaminem i zgłoszeniami na stronie miasta : http://www.bytom.pl/

W związku z ogłoszoną żałobą narodowa Cross został przełożony na dzień 20 kwietnia.


Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!