Gramy z pompą! to tegoroczne hasło bytomskiego XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanego przez Bytomskie Centrum Kultury Gramy z pompą! to tegoroczne hasło bytomskiego XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanego przez Bytomskie Centrum Kultury

Gramy z pompą! to tegoroczne hasło bytomskiego XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanego przez Bytomskie Centrum Kultury (© Plakat organizatora WOŚP w Bytomiu)

W Bytomiu na XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza Bytomskie Centrum Kultury. Poza charytatywnym celem imprezy, organizatorzy zadbali o szereg atrakcji.

Gramy z pompą! to tegoroczne hasło bytomskiego XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanego przez Bytomskie Centrum Kultury.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to już tradycja. W tym roku zagra po raz dwudziesty. W święcie ludzi dobrej woli bierze udział większość Polaków, a najbardziej znany dyrygent w Polsce, Jerzy Owsiak, co roku powiększa skład swojej orkiestry, także za granicą. Bytom dołączył do organizacji imprez, w trakcie których trwa zbiórka funduszy na szczytne cele. Bytomska Orkiestra to koncerty, zabawy i konkursy.

- W tym roku gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli zbieramy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą - relacjonują organizatorzy z Bytomskiego Centrum Kultury.

Oprawę muzyczną podczas tegorocznego bytomskiego finału Orkiestry zapewnią:
Hurt, Heartsgarage, Rahim i Minix oraz Drenkrom. Swoje umiejętności zaprezentują funkcjonariusze Straży Pożarnej i Policji, a goście będą mogli odwiedzić też wioskę Wojów, tajemniczą atrakcję organizatorów. Nie zabraknie także gorącego poczęstunku.

Odbędzie się też kiermasz, na którym będzie można zakupić cenne rzeczy oraz rękodzieła dzieci z przedszkola nr 25 w Bytomiu.

Czytaj więcej -->

Imprezę poprowadzi bytomski Świetlik.

Program bytomskiego finału WOŚP

Przed gmachem Bytomskiego Centrum Kultury
12:00 - 15:30 Pokazy Straży Pożarnej i Policji
12:00 - 15:30 Wioska Wojów oraz atrakcje związane z tematem
20:00 - Światełko do nieba

Sala ToTu
16 - 17 Drenkrom
17.30 - 18.30 Heartsgarage
19 - 20 Rahim i Minix
20 - Światełko do nieba
20.30 - 22 Hurt

Hole BCK
15 - 16 Pokaz udzielania pierwszej pomocy
16 - 20 Poczęstunek - grochówka, bigos, chleb ze smalcem

Opracowano na podst. materiału prasowego Bytomskiego Centrum Kultury.

Bytomskie Centrum Kultury, Bytom ul. S. Żeromskiego 27

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!