Legenda syth-popu grupa Camouflage, czyli niemiecki odpowiednik zespołu Depeche Mode, wystąpi po raz pierwszy w Warszawie! Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej nowy album "Greyscale", którego premiera odbędzie się w marcu 2015 roku.

Już 17 kwietnia o godzinie 18:00 będziemy mogli zobaczyć niesamowity show zespołu Camouflage w warszawskiej Progresji.

Camouflage to niemiecka grupa muzyczna, tworząca muzykę synth pop. Powstała w 1984 roku w miejscowości Bietigheim-Bissingen w Niemczech. Wcześniej zespół istniał pod nazwą Licensed Technology.

Ostatni raz wystąpili w Polsce jesienią 2006 roku w Krakowie. Obecny skład grupy nie różni się od tego z początków Camouflage. Do zespołu należą: Marcus Meyn, pełniący rolę głównego wokalisty oraz Heiko Maile i Oliver Kreyssig. Płytę "Greyscale" -będzie promował singiel "shine", którego mogliśmy usłyszeć na koncertach już w roku 2011.

Jaka będzie nowa płyta? Przekonamy się już na wiosnę, natomiast na koncercie na pewno nie zabraknie takich hitów jak "The Great Commandment" czy "Love is a shield".

Bilety kolekcjonerskie w przedsprzedaży w cenie 113 PLN oraz 123 PLN dostępne tylko poprzez stronę Klubu.

Bilety dostępne na stronie Klubu:PROGRESJA

a także w bileteriach: www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz we wszystkich salonach EMPiK w Polsce.


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!