(© By Doha Stadium Plus Qatar Photograph: Mohan (www.dohastadiumplusqatar.com) (Flickr: Carlo Ancelotti) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses)

Carlo Ancelotti zostanie trenerem Bayernu? Zdaniem mediów Pep Guardiola nie przedłuży kontraktu z monachijską drużyną, a angaż Włocha ma być przesądzony.

15 milionów euro plus premie - tyle ma zarabiać w Monachium Carlo Ancelotti. Włoch zaakceptował już ponoć ofertę Bayernu.

Tak przynajmniej twierdzi korespondent stacji beIN Sports Tancredi Palmeri. Włoski dziennikarz poinformował, że strony doszły już do porozumienia. Ancelotti, który prowadził wcześniej z sukcesami AC Milan, Chelsea, Paris Saint-Germain i Real Madryt, od początku był typowany na następcę Pepa Guardioli.

Kontrakt Katalończyka z Bayernem wygasa w czerwcu przyszłego roku, a ten już wcześniej (o sprawie poinformowały w ostatni czwartek niemieckie media) miał oświadczyć działaczom mistrza Niemiec, że nie zamierza przedłużyć umowy. W przyszłym sezonie najprawdopodobniej trafi do Manchesteru City.

Hubert Zdankiewicz (AIP)

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!