Zmarła pod koniec roku Fisher znana była przede wszystkim z roli księżniczki Lei w sadze Gwiezdne Wojny. Teraz będziemy mieli okazję poznać bliżej życie rodzinne jej, oraz jej matki, również znanej aktorki.

Gwiazda sagi George’a Lucasa zmarła pod koniec grudnia zeszłego roku, w wyniku przebytego zawału serca. Dzień później świat pożegnał także Debbie Reynolds, wybitną aktorkę i matkę Fisher. Dziś stacja HBO wyświetli film dokumentalny poświęcony obu postaciom. - Twórcom udaje się uchwycić niepowtarzalną chemię łączącą pochodzące z dwóch pokoleń, nietuzinkowe gwiazdy Hollywood. Mający dostęp do ich domu i życia autorzy dokumentu pokazują niepowtarzalny dowcip i inteligencję kobiet, które prowadziły co prawda dwa osobne życia, ale przyciągała je do siebie ogromna siła miłości. - czytamy w komunikacie HBO.

Dokument będzie można zobaczyć w piątek 13 stycznia o godzinie 22:45, a także przez cały dzień na platformie HBO GO.

Zobacz też: Ku pamięci Debbie Reynolds i Carrie Fisher. Na Broadwayu przygasły światła

Źródło:Associated Press Dostawca: x-news


Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!