Wojciech Cejrowski, znany z niekonwencjonalnych poglądów i zachowań, postanowił tym razem sprawdzić poziom egzaminów maturalnych. Wnioski wyciągnął równie niekonwencjonalne: "Władza chce, żebyście byli debilami" - ostrzega tegorocznych maturzystów.

Zbliża się okres egzaminów maturalnych, więc Wojciech Cejrowski wpadł na pomysł sprawdzenia ich poziomu. Sięgnął w tym celu po obecne zadania maturalne z matematyki, starając się je rozwiązać. Poszło mu nadzwyczaj łatwo - informuje Dziennik.pl. Cejrowski postanowił więc porównać je z zadaniami, które rozwiązywał na swojej maturze w latach osiemdziesiątych. Z tymi już tak łatwo nie było.

Ponieważ Cejrowski nie był pewny, czy właściwie rozwiązał zadania sprzed lat, zadzwonił do kolegi, który jest wykładowcą fizyki na uniwersytecie i poprosił o porównanie egzaminu obecnego i tego, który sam kiedyś zdawał. Cejrowski usłyszał od kolegi, że to, co on miał na maturze teraz przerabia się na trzecim roku studiów i to specjalistycznych.

Wojciech Cejrowski zwrócił się więc do tegorocznych maturzystów z przesłaniem: "Matury będą łatwe", a w konkluzji stwierdza: "A dlaczego będą łatwe? Bo władza chce żebyście byli debilami, żebyście nic nie umieli, więc rozdaje te matury i dyplomy za nic".

Znajdź nas na Google+

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!