Alex Ferguson nie zamierza odpuszczać w walce o mistrzostwo Premiership i w najbliższych miesiącach chce ściągnąć na Old Trafford skutecznego napastnika. Jak należy przypuszczać, chodzi przede wszystkim o bośniacką gwiazdę Wolfsburga - Edina Dżeko.

Jak przekonuje The Manchester Evening News oferta transferu jest już przygotowana i na dniach zostanie wysłana do Niemiec. Bośniak z całą pewnością został zapamiętany z tegorocznych pojedynków przeciwko "Czerwonym Diabłom", w fazie grupowej Champions League.
Zaprezentował się w nich na tyle dobrze, iż wkrótce może zmienić barwy klubowe.

Kwota za ewentualne przenosiny jest owiana, jak na razie, tajemnicą, ale gdyby, z jakichś względów transakcja nie została pomyślnie sfinalizowana, sir Alex Ferguson, ma również opcje rezerwowe. I o ile ściągnięcie Davida Villi (Valencia) będzie bardzo trudne, o tyle przejście Marouane Chamakha (Bordeaux), czy Carltona Cole`a (West Ham) wydaje się bardziej realne.
Jak potoczy się ta transferowa karuzela w Manchesterze, przekonamy się w najbliższych tygodniach...

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!