Charyzmatyczny Chad Ochocinco (alias Chad Johnson)  Charyzmatyczny Chad Ochocinco (alias Chad Johnson)

Charyzmatyczny Chad Ochocinco (alias Chad Johnson)

Charyzmatyczny i bardzo utytułowany gracz NFL, Chad Ochocinco przejdzie 4-dniowe testy w klubie... piłkarskim, Sporting Kansas City.

''Zawsze szukamy utalentowanych zawodników, którzy mogą pomóc naszej drużynie'' - powiedział menadżer klubu występującego w Major League Soccer, Peter Vermes.

Okochinco (znany wcześniej jako Chad Johnson) stawiał swoje pierwsze kroki w sporcie właśnie jako piłkarz, występując na pozycji napastnika. Jego rozbrat z piłką nastąpił wraz z dostaniem się do koledżu w Miami, gdzie zaczął przygodę z futbolem amerykańskim.

Mierzący ponad 6 stóp i ważący 192 funty, atletyczny gracz został wybrany w 2001 r. w
drafcie do zespołu NFL, Cincinnati Bengals, w którym występuje nadal i dzierży kilka klubowych rekordów wszech czasów. Jednak obecnie w NFL panuje lokaut i utytułowany zawodnik nie ukrywa, że cieszy się z szansy jaką daje mu Sporting Kansas City.

Jakkolwiek nie potoczyłaby się jego przygoda w Kansas, to trzeba przyznać, że włodarze
klubu zadbali o dobry marketing. Okochinco jest ulubieńcem mediów i publiczności. Jako
zawodnik porywał tłumy, celebrując w nietuzinkowy sposób punkty zdobyte przyłożeniami.
Potrafił np. założyć czapkę Św. Mikołaja i rozdawać kibicom drobne upominki przy linii bocznej...

Poza tym Ochocinco przyjaźni się z takimi gwiazdami sportu, jak Christiano Ronaldo, Thierry Henry, czy Jose Mourinho. Czarnoskóry sportowiec brał udział W ''Tańcu z gwiazdami'' oraz prowadził swój talk show. Jego profil na Twitterze ma 1,8 mln fanów.

Źródło: www.goal.com

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!