Dla Witalija była to 45 Dla Witalija była to 45

Dla Witalija była to 45. zwycięska walka na zawodowym ringu.

Manuel Charr nie zgadza się z decyzją o przerwaniu jego sobotniej walki z Witalijem Kliczką. Twierdzi, że Witalij nie wygrał, a jego pokonał lekarz. Domaga się rewanżu.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi Niemiec nie miał wiele do zaprezentowania w ringu. Sędzia zmuszony został do przerwania walki w 4. rundzie, po tym jak Charr doznał poważnej kontuzji łuku brwiowego. Więcej na temat samego pojedynku można przeczytać tutaj. Zdaniem Niemca decyzja była bardzo krzywdząca dla niego i właśnie dlatego należy mu się walka rewanżowa z Ukraińcem.

Zobacz także: Kliczko pokonał Charra. Zadecydował nokaut techniczny"Przyleciałem do Moskwy, aby walczyć. Chciałem walczyć dalej byłem bardzo zmotywowany przed walką z Witalijem i byłem przekonany, ze odbiorę mu pas. Wszyscy, którzy mnie znają mogą to potwierdzić. Ja nigdy się nie poddałem" - mówił Charr. "Witalij to prawdziwy mistrz i bardzo go szanuję, On jednak tej walki nie wygrał. Ten pojedynek wygrał lekarz ringowy. Decyzja o zatrzymaniu walki była niesłuszna. Nie chciałem, żeby przerywał walkę. On nie pozwolił nawet, aby mój narożnik spróbował zatrzymać krwawienie, tylko od razu zatrzymał walkę." - dodaje.

Dla Witalija była to 45. zwycięska walka na zawodowym ringu. Komentatorzy sugerowali, że mógł być to jego ostatni pojedynek. O swojej przyszłości ma zadecydować po październikowych wyborach parlamentarnych, w których startuje jego partia.

Źródło: boxingnews.pl

Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!