Rodzice proszą wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy w celu umożliwienia Natalce wyjazdu na operację do Niemiec Rodzice proszą wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy w celu umożliwienia Natalce wyjazdu na operację do Niemiec

Rodzice proszą wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy w celu umożliwienia Natalce wyjazdu na operację do Niemiec. (© Materiał reklamowy Bytomskiego Centrum Kultury)

Już w najbliższą sobotę, 14 stycznia w Bytomskim Centrum Kultury odbędzie się charytatywny koncert na rzecz chorej Natalki. Wystąpią między innymi Ewa Uryga i Video. Chcących pomóc dziewczynce, organizatorzy zapraszają na koncert.

A szczytnego celu zorganizowania koncertu dla Natalki podjęli się: Gmina Bytom, Liga Kobiet Nieobojętnych z Bytomia, firma "Ekoprod", Szkoła Podstawowa nr 45, firma "Microchip". Impreza została objęta patronatem Prezydenta Bytomia, Piotra Koja.

Pomóżmy Natalce
O rzadkiej chorobie Natalki, rodzice dziecka dowiedzieli się dopiero kilkanaście dni po porodzie. Zdiagnozowana choroba Natalki, to schorzenie, które dotyka średnio jedno na 160 tys. dzieci. Niezwłoczny jest natychmiastowy zabieg, któremu dziewczynka na chwilę obecną może być poddana w jednej z monachijskich klinik. Jednakże wiąże się to z wydatkiem, aż dwudziestu pięciu tysięcy euro. I tutaj gorąca prośba rodziców i najbliższych Natalki o pomoc.

Pieniądze na operację Natalii Majchrzak zbierają m.in. piekarskie, tarnogórskie i mysłowickie szkoły i sklepy. W akcję aktywnie włączyła się Szkoła Podstawowa nr 45 w Bytomiu, która zbiera zakrętki po napojach, przygotowuje ozdoby, a 14 stycznia organizuje wielki koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie dziewczynki.

Na scenie pojawią się m.in. Chór Bel Canto ze Szkoły Podstawowej nr45, Łukasz Wierzba, Ewa Uryga, Marcin Kindla oraz zespół Video.
Rodzice proszą wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy w celu umożliwienia Natalce wyjazdu na operację do Niemiec.

Zapraszam na stronę Natalki Majchrzak, która informuje m.in., o numerach kont na które można wpłacać darowizny na rzecz chorej dziewczynki.

14.01.2012 r. godz. 17 - Bytomskie Centrum Kultury, Bytom ul. Żeromskiego 27

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!