Sensacja tegorocznego sezonu urlopowego. Jeden z konsumentów po skończonym posiłku natrafiał na muchę w talerzu. Okazało się, że to stary numer… by nie płacić rachunku.

Zdenerwowany wczasowicz przywoływał kelnera i beształ go równo. Pokazywał w talerzu muchy. Szef restauracji potulnie przyjmował skargę i godził się, aby gość nie płacił za posiłek.

Po przejrzeniu nagrań z kamery przemysłowej okazało się, że konsument sam je wrzucił. Nagranie pojawiło się w sieci i miało być ostrzeżeniem dla innych restauratorów.

Szybko na jaw wyszło, że takie numery czyni nasz rodak. Funkcjonariusz Służby Więziennej odpoczywający z rodziną w Chorwacji.

Wkrótce pojawił się w PAP komunikat Ministerstwa Sprawiedliwości:

„W związku z doniesieniami medialnymi informującymi o tym, iż funkcjonariusz Służby Więziennej przebywający na urlopie dopuścił się niegodnego zachowania w jednej z kawiarni w Chorwacji, Ministerstwo Sprawiedliwości po dokonaniu wstępnej analizy sprawy poleciło Dyrektorowi Generalnemu Służby Więziennej zawieszenie funkcjonariusza pełniącego obecnie służbę w Zakładzie Karnym w Gorzowie Wielkopolskim do czasu wyjaśnienia sprawy.

Ministerstwo Sprawiedliwości przypomina, iż funkcjonariusze Służby Więziennej powinni zachowywać się w sposób zgodny z zasadami etyki zawodowej oraz słowami roty przysięgi zarówno w czasie służby, jak i poza nią”.

Dodam, że w Chorwacji jest wspaniała pogoda.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!