Pamiątkowe zdjęcie uczestników zawodów Pamiątkowe zdjęcie uczestników zawodów

Pamiątkowe zdjęcie uczestników zawodów

Reprezentanci gminy Libiąż zdominowali zawody Nordic Walking o Puchar Niepodległości, zorganizowane 12 listopada w Chrzanowie przez tamtejsze PMOS, UTW, OSP i ZS nr 2.

Oficjalnie do sportowej formy świętowania zachęcił uczestników osobiście starosta chrzanowski Janusz Szczęśniak. Na 5-cio kilometrowej trasie cztery startujące reprezentantki naszej gminy zameldowały się na mecie w czołowej piątce w kategorii juniorek starszych, jak potocznie w gronie zawodników nazywana jest kategoria seniorów. Zwyciężyła Genowefa Góra, przed Alfredą Klonowską (obie z Libiąża), trzecie miejsce zajęła Małgorzata Hajda , a piąta była Barbara Wronka (obie z Żarek). Dodatkowo Genowefa Góra tryumfowała jeszcze w kategorii open, pokonując wiele młodszych konkurentek. Wśród mężczyzn Paweł Salawa zwyciężył zarówno w swojej kategorii wiekowej, jak i ogółem. Wszystkich, którzy chcieliby wypracować podobną formę lub po prostu miło, rekreacyjnie spędzić czas zapraszamy na zajęcia stałe do Libiąskiego Centrum Kultury w każdy wtorek o godz. 9:00.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!