Fragment nowego spotu PiSu Fragment nowego spotu PiSu

Fragment nowego spotu PiSu (© screen)

Dziś w warszawskiej Kinotece, Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało swój nowy spot wyborczy pt. "Salon". Nawiązuje do billboardów i reklam telewizyjnych Platformy Obywatelskiej.

W spocie sparodiowano hasło wyborcze PO - "By żyło się lepiej". Jest to również kontynuacja poprzedniego spotu wyborczego PiS-u - pt. "Układy". Akcja nowego spotu PiS rozgrywa się na wystawnym przyjęciu, którego uczestnicy komentują sytuację w Polsce mówiąc m.in.: "Kaczyńscy robią dużo krzyku", "przynoszą wstyd w Europie".

Na dole ekranu wielkimi literami pojawiają się postulaty Platformy: spokój, szacunek, budowanie, jednak zostają pokazane w krzywym zwierciadle. Na koniec premier Jarosław Kaczyński mówi: "Nasi przeciwnicy mówią to, co słyszą w salonach. My robimy to, czego chcą Polacy".

Obejrzyj spot PiS

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!