(© Lindner, zdjęcie strony z kalendarza)

Piękne i młode modelki występujące w reklamie to gwarancja sukcesu? Producent trumien z Wągrowca, Zbigniew Lindner, po raz kolejny wydał kalendarz z seksownymi modelkami pozującymi na tle trumien.

Zbigniew Lindner już trzeci rok z rzędu reklamuje trumny w tak nietypowy sposób. Pan Zbigniew podkreśla, że w jego branży panuje spora konkurencja i dlatego zdecydował się na tak niekonwencjonalny środek marketingowy jak kalendarz z pięknymi, skąpo ubranymi kobietami.

Pierwszy kalendarz zawierał zdjęcia pięknych modelek ubranych w efektowną bieliznę. Drugi zawierał zdjęcia pięknych modelek stylizowane na lata dwudzieste. W trzeciej odsłonie modelki na zdjęciach są zupełnie nagie, lecz ich ciała pokrywa farba w barwach odpowiednich dla krajów, z którymi firma współpracuje. Na kalendarzach lat 2010, 2011 i 2012 kobiety pozują oczywiście przy trumnach.

Wszystkie kartki kalendarza na rok 2012 zobaczyć można tutaj

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!