Uczestnicy festiwalu na spotkaniu organizacyjnym Uczestnicy festiwalu na spotkaniu organizacyjnym

Uczestnicy festiwalu na spotkaniu organizacyjnym (© M. Wróbel)

W Ciechocinku rozpoczęło się święto niepełnosprawnej młodzieży, czyli Impresje Artystyczne 2010.

Impresje Artystyczne, czyli Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej, organizowane są przez fundację PRO OMNIBUS już po raz 14. Potrwają one do 2 sierpnia, a składać się będą z warsztatów wokalnych i serii koncertów.

Czwartek przeznaczony był na sprawy organizacyjne. Wieczorem odbyło się spotkanie wszystkich podopiecznych z władzami fundacji i instruktorami. Uczestnicy mogli się poznać nawzajem.
Kadrę instruktorską stanowią niezmiennie od czterech lat: Ewa Lewandowska - laureatka Grand Prix festiwalu, Kasia Piasecka, Agnieszka Brząkalik, Agnieszka Olszewska.

- My jesteśmy tu tylko po to abyście mogli podnieść swoje umiejętności. A kiedy już je podniesiecie będziecie mogli zaprezentować się na scenie. To jest drugi najważniejszy element naszego festiwalu [pierwszy to warsztaty - przyp. aut.]. Po to pracujemy, po to ćwiczymy, po to są warsztaty, aby móc efekty swojej pracy zademonstrować publiczności - podkreślał podczas wieczornego spotkania organizacyjnego Mirosław Satora, przedstawiciel władz fundacji.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Wiadomości24.pl

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!