5 kwietnia w Częstochowie, po godzinie 14 odbyła się konferencja prasowa CKM Włókniarz Częstochowa, na której został przedstawiony sponsor tytularny klubu.

5 kwietnia z 20 minutowym opóźnieniem odbyła się konferencja prasowa CKM Włókniarz Częstochowa z udziałem prezesa klubu Pawła Mizgalskiego oraz prawnika
klubu.

Na konferencji miał zostać przedstawiony sponsor tytularny klubu, którym miał zostać Jurajski Dom Brokerski. W ostatniej chwili, czyli dwie godziny przed konferencją, prezes firmy Sebastian Bogus przysłał całkiem inną ofertę niż zaoferował wcześniej. Tym samym klub stracił sponsora tytularnego. Jak zapewnił prezes Włókniarza nie oznacza to kłopotów finansowych, ponieważ nadal sponsorem strategicznym jest firma KJG Company i częstochowski klub ma płynność finansową.

W trakcie zadawania pytań przez dziennikarzy, prezes musiał opuścić konferencję prasową, a po obradach za zamkniętymi drzwiami powiedział, że nowym sponsorem tytularnym zostaje firma Dospel. Na kewlarach pojawi się nazwa przedsiębiorstwa. Dospel - lider wentylacji przejmuje wszystkie zobowiązania Jurajskiego Domu Brokerskiego.

Paweł Mizgalski wraz z prawnikiem, będą domagać się zwrotu poniesionych kosztów czyli wyprodukowania kewlarów z nazwą sponsora tytularnego jak i biletów gdzie nazwa ta również występuje.


Sport