(© Nicolas Genin, CC BY-SA 2.0 / Wikipedia)

Portale w USA i Wielkiej Brytanii piszą o szansie George'a Clooneya na zdobycie roli Steve'a Jobsa w ekranizacji biografii słynnego twórcy Apple. Czy przewidywania okażą się słuszne?

W kilkunastu portalach w USA i Wielkiej Brytanii pojawiła się informacja, że George Clooney może zagrać Steve'a Jobsa w biograficznym filmie o zmarłym założycielu Apple. Scenariusz miałby napisać Aaron Sorkin, scenarzysta filmu o Facebooku "The Social Network", podaje TVN24.

Portale zbierające plotki o gwiazdach, m.in Now Magazine czy Perezhilton piszą, iż Clooney ma spore szanse, by zagrać Jobsa w biograficznym filmie, do którego zdjęcia mają ruszyć w przyszłym roku. Producentem filmu ma zostać Sony Pictures, które kupiło prawa do sfilmowania popularnej biografii napisanej przez Isaacsona.

Podejrzewa się jednak, że Clooney może mieć rywala w dążeniu do zdobycia roli - dziesięć lat młodszego Noah Wyle'a.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!