Rok 2005. Właśnie stawiamy swoje pierwsze, odważne kroki w internecie. Jeśli zapomnieliście o tym, co w tym czasie wszyscy wyprawialiśmy w wirtualnej rzeczywistości, mamy dla was złą wiadomość — my pamiętamy.

Mieliśmy bardzo wysokie mniemanie o swojej wyjątkowości

Przyczynił się do tego, początkowo, elitarny portal społecznościowy grono.net. Aby wejść do tego niesamowitego świata opisów, zdjęć i forów dyskusyjnych, najpierw musieliśmy otrzymać zaproszenie od jednego z naszych znajomych. Co to były za emocje, gdy już część kolegów i koleżanek doznawała pierwszych objawów internetowego ekshibicjonizmu, a my wciąż czekaliśmy.

Gdy już przyszedł ten moment i dostaliśmy zaproszenie (z pewnością na maila, którego teraz się wstydzimy, wiecie, @buziaczek.pl), zaczynała się zabawa....

Czytaj więcej: http://hiro.pl/co-robilismy-w-mediach-spolecznosciowych-10-lat-temu/

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!