Oficjalne logo EURO 2012 Oficjalne logo EURO 2012

Oficjalne logo EURO 2012 (© uefa.com)

Kibice piłki nożnej doczekali się! Oficjalne kwiatowe logo mistrzostw Europy 2012 uroczyście odsłonięte zostało dziś w Kijowie. Zaprezentowali je prezydent UEFA Michel Platini oraz szefowie polskich i ukraińskich związków piłkarskich.

Logo mistrzostw ma kształt kwiatu, który kolorystycznie odpowiada kolorom flag Polski i Ukrainy. Elementem dominującym jest piłka nożna, której w logo zabraknąć nie mogło.

Hasłem zbliżających się mistrzostw w Polsce i na Ukrainie będzie: "Creating history together" ("Razem tworzymy historię").

W Polsce logo Euro 2012 pojawi się o godz. 18 na fasadzie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Po prezentacji w Warszawie logo trafi do miast, w których odbywać się będą mistrzowskie mecze: Donieck (Opera Sołowianenki), Gdańsk (Zielona Brama), Charków (Bank Nadra), Poznań (CK Zamek), Wrocław (BZ WBK na Rynku Głównym) i Lwów (budynek Opery Lwowskiej).

Źródło: rmf.fm

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!