- Nie uważam się za lepszego od kogokolwiek - powiedział Cristiano Ronaldo. Piłkarz Realu tłumaczył się tym samym z wcześniejszej wypowiedzi, w której sugerował, że Real prowadziłby w lidze, gdyby wszyscy grali na jego poziomie.

Cristiano Ronaldo po przegranych sobotnich derbach z Atletico stwierdził, że gdyby cały zespół grał na jego poziomie, Real przewodziłby tabeli Primera Division. Słowa Portugalczyka wywołały burzę w Hiszpanii, sam zainteresowany wkrótce sprostował swoją wypowiedź w rozmowie z dziennikiem "AS". A jak radziłaby sobie drużyna złożona z samych "Ronaldos"? Postanowili to sprawdzić dziennikarze portalu Goal.com. Okazuje się, że gole CR7 w trwającym sezonie zapewniły Realowi zaledwie pięć punktów.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!