Cristina Bien coraz intensywniej pracuje nad materiałem na debiutancką płytę. Powraca na polski rynek piosenką "Precious One". Właśnie ten utwór stał się okazją do pierwszego od wielu miesięcy, spotkania z fanami.

27 września 2011 odbyła się oficjalna premiera teledysku do piosenki "Precious One". Teledysk wyreżyserował Maciej Michalski, współpracujący do tej pory między innymi z Justyną Steczkowską czy Polą Pospieszalską. Co ciekawe, słowa do tego utworu napisała właśnie Cristina Bien.

Spotkanie z fanami odbyło się w jednym z warszawskich klubów. Przybyło wielu gości. Artystka zaprezentowała kilka utworów – z repertuaru własnego i znane wszystkim przeboje. Wokalistka zebrała owacje na stojąco od przybyłych gości, wśród których pojawiły się między innymi Krystyna Steczkowska i Beata Sadowska.

"Precious One" to spokojna ballada, pełna optymizmu i radości, idealna na jesienną pogodę i na smutek, ale też na romantyczne chwile we dwoje. Pewne jest, że poza takimi balladami na płycie znajdą się różne utwory. Artystka chce pokazać się w różnych piosenkach. Cristina nagrała część materiału na płytę, teraz zbiera pozostałe piosenki, które stworzą całość tego, czym chce dzielić się ze słuchaczami.

"Mam teraz olbrzymie wsparcie, rozpoczęłam współpracę z nowymi osobami, które pomagają mi kształtować moją drogę artystyczną. Występuję ze znakomitymi muzykami z Budapesztu. Wciąż poznaję nowe możliwości, odkrywam sama siebie. Mam w sobie mnóstwo emocji i siły, którymi pragnę się podzielić. Najłatwiej jest mi to zrobić przez muzykę. Nie tylko śpiewam, ale też dojrzałam do tego, by tworzyć własne piosenki. Bardzo się cieszę, że mogę zaprezentować mój zupełnie nowy utwór Precious One. Wiele osób pamięta mnie śpiewającą "Wielką wodę". Chciałam pokazać, że równie dobrze czuję się w lirycznych balladach. Mam wielką nadzieję, że wszystkie przeżycia i wspaniali ludzie, którzy mnie otaczają, pomogą mi w tym, bym już w przyszłym roku mogła zaprezentować wszystkim Państwu swoją debiutancką płytę." – mówiła Cristina Bien tuż po swoim występie.

Cristina Bien dała się poznać szerszej publiczności w Polsce występując w programie "Szansa na Sukces", gdzie wygrała śpiewając "Wielką wodę" z repertuaru Maryli Rodowicz. Zapraszamy do wizyty na www.cristinabien.com!

[Fot. Agata Bonter]

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!