(© TOMASZ HOŁOD / POLSKAPRESSE)

Europoseł Ryszard Czarnecki na swoim blogu porównał działania związane z wnioskiem o Trybunał Stanu dla Jarosława Kaczyńskiego do wyciągania królika z kapelusza przez prowincjonalnego magika.

Do prowincjonalnego magika na swoim blogu Czarnecki porównuje premiera, który według niego szuka tematów zastępczych i za „wszelką cenę stara się odwrócić uwagę wyborców od drobnego faktu, że cyrk się pali”.

Według eurodeputowanego lider PO woli rozmawiać o „brzydkim Kaczorze”, omijając tematy wzrostu cen, reformy emerytalnej, długu publicznego czy bezrobocia. Czarnecki twierdzi, że można taką politykę PO porównać do dryblingów jednego z graczy reprezentacji Brazylii i sugeruje, że Tusk stosuje taktykę zwodów. Zamiast rozmawiać o kwestiach gospodarczych woli on poruszać sprawy „okropnego Kaczyńskiego”.

„Zabieg prosty, zwód trywialny, ale cały czas wielu daje się nabrać” -
pisze Czarnecki. W podsumowaniu poseł zauważa, że jest to piaty rok rządów Tuska oraz piąty, gdy Kaczyński już nie sprawuje władzy i nadal nie widać, aby Polska miała być zieloną wyspą.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!