Czarni Węgrów zapraszają na mecz Czarni Węgrów zapraszają na mecz

Czarni Węgrów zapraszają na mecz (© Czarni Węgrów zapraszają na mecz)

11 maja o godzinie 17:30 drużyna Czarnych Węgrów, plasująca się na 15 miejscu w ligowej tabeli, zmierzy się z liderem IV ligi grupy mazowieckiej (północ) Polonią Warszawa.

Obecnie Czarne Koszule mają 3 punktową przewagę nad głównym rywalem do awansu - Bugiem Wyszków. Do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze 8 spotkań.
MKS Polonia Warszawa w lidze radzi sobie rewelacyjnie. Zawodnicy przyznają, że bardzo służy im pozycja lidera. Ostatnia kolejka dowiodła słuszności tego stwierdzenia. Poloniści pobili swój kolejny rekord. Na zakończenie majowego weekendu strzelili (spóźnionym prawie godzinę rywalom) Koronie Ostrołęka aż 8 bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Polonia wygrała 7 zmagań pod rząd. Ostatnie spotkanie, w którym straciła punkty, to rywalizacja z Bugiem Wyszków 15 marca (zakończona rezultatem 1-1).
Czarnym Węgrów do bezpiecznego miejsca w lidze brakuje 10 punktów. Drużyna walczy o utrzymanie. Będzie jej ciężko biorąc pod uwagę ostatnie wyniki (porażka z bezpośrednim rywalem o utrzymanie Bzurą Chodaków 4-1). W rundzie wiosennej w ośmiu spotkaniach podopieczni Roberta Parzonki odnotowali pięć porażek i trzy remisy, ani razu nie wygrali. Strzelili 6 bramek tracąc przy tym 11. Co ciekawe na swoim stadionie na cztery mecze przegrali tylko jeden, trzy razy remisując. Jak widać rywalizacja przed własną publicznością służy Czarnym.
Bez względu na rezultaty osiągane przez drużynę w Węgrowie trwa mobilizacja kibiców. Postarają się oni, aby zapełnić swój mieszczący tysiąc osób obiekt.
Organizatorzy poprosili fanów o wcześniejsze kupno biletów imiennych. Osoby spoza Węgrowa muszą uprzednio zostać zapisane na specjalne listy. Na stadionie nie będzie można używać pirotechniki, spożywać alkoholu ani używać wulgaryzmów. Zabroniono wnoszenia wszelkich elementów kibicowskich z emblematami niezwiązanymi z meczem. W tym wypadku chodzi głównie o symbolikę Legii Warszawa. Zakaz jest skierowany do pobliskich fanklubów tego zespołu.
Kibice gości ze względu na niedopełnienie przez klub formalności (niewysłana lista wyjazdowa) nie zostaną wpuszczeni na obiekt przy ulicy Powstańców 1.

Czarni Węgrów - MKS Polonia Warszawa
11 maja (niedziela) godzina 17:30
ul. Powstańców 1 Węgrów
Cena biletu: 10zł
Bramy stadionu będą otwarte już dwie godziny przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!