Bogdan Wenta po raz kolejny pokazał że warto go obdarzyć zaufaniem. Jako sportowiec osiągnął wszystko, trener bardzo wiele teraz czas na nowe wyzwanie. Za pięć lat jego wyborcy powiedzą sprawdzam wtedy przekonamy się czego dokonał.

Bogdan Wenta po raz kolejny pokazał że warto go obdarzyć zaufaniem. Jako sportowiec osiągnął wszystko, trener bardzo wiele teraz czas na nowe wyzwanie. Za pięć lat jego wyborcy powiedzą sprawdzam wtedy przekonamy się czego dokonał na tym trudnym śliskim gruncie.
Rozmawiałem z Panem Bogdanem w niecodziennej scenerii wielu mówiło że robi sobie z wyborców jaja. Dziś już tego mu nie wypominają a do złożenia gratulacji przepychają się z wyprężonymi łokciami. Mam nadzieję a raczej pewność że uda mu się z tego tłumu oddzielić prawdziwe ziarna od plew. http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wywiad_z_bogdanem_wenta_301813.html

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!