Sondaże pokazały dość znaczną wygraną PO. Przewodniczący partii, Donald Tusk nie ukrywał radości. Zapowiedział wzmożony wysiłek. Choć PO straciło około 20 posłów to ma przewagę 10 procent nad PiS. Z pewnością nakłoni PSL do Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Przecież też obiecał. Może teraz wybierać wśród koalicjantów.

Donald Tusk podziękował wszystkim Polakom, za to, że "... te wszystkie 4 lata miały sens". Teraz zamierza ze zdwojonym wysiłkiem podjąć trudy rządzenia Polską. Ma zamiar robić dwa razy więcej i dwa razy szybciej.

Dwa razy więcej niż w ciągu ostatnich 4 lat.

Czy z OFE również?
Powstanie kolejnych 50 agend i bardzo ważnych urzędów, urodzi się nowych 100 tysięcy urzędników?
Może zwiększy dwa razy areał plantacji orzecha włoskiego?
Ciekawe o ile tym razem spadnie wiek szkolny?
Czy znów za cztery lata wyjedziemy z Afganistanu, za 60 śmierci? A może pojedziemy jeszcze do Czadu, chronić francuskich kopalni uranu, bo misja pokojowa niedokończona?
Czy urealni ceny surowców (dla PGNiG i kopalń) czy sprzeda za bezcen gaz łupkowy?


Minister Jacek Rostowski, już "przebiera nogami" by pogmerać w podatkach. Pewnie już wcześniej słyszał, że trzeba dwa razy więcej i dwa razy szybciej.
Czekam na nowe ekspoze.
Może zgaga przejdzie?

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!