(© materiały prasowe)

12 lutego odbędzie się po raz kolejny charytatywny mecz piłkarski pomiędzy bokserami a żużlowcami.

Już 12 lutego odbędzie się kolejna edycja charytatywnego meczu piłkarskiego pomiędzy bokserami a żużlowcami. Ostatni mecz odbył się ponad dwa lata temu.

"Ostatni mecz Bokserzy kontra Żużlowcy odbył się 2,5 roku temu. Myślałem, że formuła ta została już nieco wyczerpana, dlatego w międzyczasie organizowaliśmy inne akcje charytatywne" - powiedział organizator akcji, Marcin Najman serwisowi sportowefakty.pl.

Po stronie bokserów wystąpią takie gwiazdy, jak: Grzegorz Proksa, Rafał Jackiewicz, Mateusz Masternak oraz Marcin Najman. Żużlowców będą reprezentować: Sławomir Drabik, Tomasz Jędrzejak, Adam Skórnicki.

Na imprezie stawią się takie: Daniel Olbrychski, Liroy i Marcin Miller z zespołu Boys. Nieodzowną jej częścią będą charytatywnej są licytacje.

Dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Kamila Cieślara oraz Jerzego Kuleja, który dostał zawału podczas benefisu Daniela Olbrychskiego.

Impreza odbędzie się 12 lutego w częstochowskiej hali Polonia (ul. Dekabrystów 43) o godzinie 17.00. Bilety w cenie 10 zł (balkon) i 15 zł (dół).

Zobacz wywiad z Marcinem Najmanem

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!