W sobotę 17 marca 2012 roku Częstochowa dołączyła do grona 26 miast Polski, które biorą udział w akcji "BiegamBoLubię". Akcja została zainicjowana w 2010 roku przez dziennikarzy radiowej Trójki Polskiego Radia i portal Bieganie.pl

Akcja jest kierowana do wszystkich tych, którzy już biegają i do tych, którzy dopiero planują zacząć biegać. Do biegania przyłączyć się można od dzisiaj (tj. od 17 marca) - w każdą sobotę o godzinie 9:30 na Miejskim Stadionie lekkoatletycznym w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 58/64. Udział w treningu jest bezpłatny i nie ma ograniczeń wiekowych.

Zobacz inne miasta gdzie odbywają się treningi. Oto mapa

Inicjatorką pojawienia się Częstochowy na mapie "BbL" jest Małgorzata Rydz, niegdyś znakomita biegaczka, specjalistka biegów średniodystansowych, szesnastokrotna medalistka mistrzostw Polski. Trenerami, z którymi można wspólnie pobiegać na stadionie podczas sobotnich treningów są: Mariola Sojda i Cyprian Tomza.

Małgorzata Rydz zaprasza również do udziału w Teście Coopera organizowanego przez SKLA Zabiegani Częstochowa, który odbędzie się na tym samym stadionie 31 marca 2012 roku o godzinie 11. Więcej informacji, regulamin oraz link do zapisów na stronie "Zabiegani".

Więcej na temat Biegam, bo lubię na stronie internetowej.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!