Paweł Kasperczyk (z lewej) gratuluje zwycięzcy turnieju Paweł Kasperczyk (z lewej) gratuluje zwycięzcy turnieju

Paweł Kasperczyk (z lewej) gratuluje zwycięzcy turnieju (© Paweł Salawa)

Obchodzony w tym roku jubileusz 40-lecia nadania praw miejskich Libiążowi był okazją do rozegrania turnieju tenisa ziemnego, zorganizowanego przez Libiąskie Centrum Kultury i Towarzystwo Wspierania Sportu „Sokrates”.

Na kortach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu im. Solidarności 1980, 26 września rywalizowali zawodnicy w wieku 40 i więcej lat.

Uczestnicy zmagań najpierw rywalizowali w pojedynkach grupowych. Po nich do półfinału awans uzyskało po 2 najlepszych tenisistów z każdej z grup. Ostatecznie w turnieju tryumfował Marek Burliga, a drugie miejsce zajął Paweł Kasperczyk. W meczu o trzecie miejsce Jacek Zamorski pokonał Wojciecha Bałazego. Nagrody dla najlepszych ufundował TWS „Sokrates”, a puchary LCK.

- Dopisała pogoda i nie było najmniejszych przeszkód by tenisowi czterdziestolatkowie mogli w sportowo-rekreacyjny sposób uczcić jubileusz naszego rówieśnika - Miasta Libiąż - skwitował prezes TWS Sokrates Paweł Kasperczyk.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!