Czy dojdzie do ślubu prezydentówny? Czy dojdzie do ślubu prezydentówny?

Czy dojdzie do ślubu prezydentówny? (© Ewa Naukowicz-Wójcik)

Narzeczony Marii Wiktorii Wałęsy zamiast szykować się do ślubu, trafił za kratki. Niedoszły teść nie ma już nawet siły, tego komentować: "Panie, daj pan spokój" – mówi tylko i macha zrezygnowany ręką.

Jak podaje serwis wp.pl, jeszcze całkiem niedawno wszystko wskazywało na to, że Polska już wkrótce będzie żyć ślubem kolejnej prezydentówny.
Długotrwały związek córki prezydenckiej pary i początkującego aktora Patryka S. małymi kroczkami zmierzał bowiem do chwili, kiedy to zakochani wypowiedzą sakramentalne "tak" i przysięgną sobie miłość aż po grób.

Przyszła panna młoda już kilka miesięcy temu opowiadała w "Dzień Dobry TVN" o okolicznościach, w jakich poznała swego ukochanego i zapewniała, że miłość ta jest dla niej wielkim wsparciem. Patryk S. został już nawet przedstawiony jej rodzicom, a przepełniony dumą prezydent Lech Wałęsa opublikował na swym blogu zdjęcie ze spotkania z przyszłym zięciem.

Niestety, brutalna rzeczywistość... a właściwie nieodpowiedzialne zachowanie Patryka S., pokrzyżowało ślubne plany. Przyszły pan młody zamiast szykować się do uroczystości, ponosi konsekwencje swej nieodpowiedzialności - Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli skazał go na 4 miesiące pozbawienia wolności za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Być może wyrok nie byłby aż tak surowy, gdyby aktor nie miał już identycznego przewinienia na swym koncie. No cóż... wymiar sprawiedliwości jest wobec recydywistów bezlitosny!

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!