Romuald Szeremietiew wyznał, że w poprzednim roku dotarła do niego informacja, że pewne środowiska planują go zabić. Nie nagłośnił jednak tej informacji, ponieważ nie chciał, aby ktoś mu zarzucał, że robi z siebie ofiarę.

"Śmierć gen. Petelickiego zmusiła mnie do zabrania głosu. W związku z tym oświadczam, że jestem zdrowy, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej lub finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa"- napisał w swoim oświadczeniu

Szeremietiew zaznacza, że nie wie, czy informacja o jego potencjalnym zabójstwie z zeszłego roku jest wciąż aktualna. Na wszelki wypadek podkreśla, że nie zamierza popełniać samobójstwa.

Wokół śmierci gen. Petelickiego jest wiele wątpliwości. Jacek Kurski zauważył, że Petelicki był ostatnio bardzo krytyczny wobec obecnej władzy oraz ludzi rządzących polskim wojskiem. Zauważył to również Janusz Korwin- Mikke, który jeszcze powiedział, że nie wierzy w samobójstwo Polaka dokonane przed meczem Polska- Czechy.

Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!