Przewody trakcyjne Przewody trakcyjne

Przewody trakcyjne

Do tego tragicznego wypadku doszło w środę w Dąbrowie Górniczej. 26 latek przechodził ogólnodostępną kładką nad torami kolejowymi. Nagle wpadł w dziurę i zaczepił nogą o przewody elektryczne. Przez kilkadziesiąt minut był rażony prądem o napięciu 3000 V.

"Straszny widok. Ja nic nie mogłem zrobić" - powiedział kolega zmarłego. Pomocy nie mogły także udzielić przybyłe na miejsce zdarzenia służby ratunkowe. Wszyscy czekali na odłączenie napięcia z trakcji, aby wypadkowi nie uległy kolejne osoby.

Czyja kładka? NiczyjaKto jest właścicielem kładki? Urząd Miasta ani PKP do kładki się nie przyznaje. Prokuratura wszczęła śledztwo o nieumyślne spowodowanie śmierci. Jednak aby mogła postawić zarzuty, musi wcześniej ustalić właściciela kładki - informuje TVN24

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!