Finałowy turniej w Międzyrzecu Podlaskim zakończył rozgrywki ligi BOZPN rocznika 2002 i młodszych. O mistrzostwo walczyły dwa najlepsze zespoły z obu grup.

Piłkarze DAF w pierwszym meczu, po bramkach Jakuba Rybki i Patryka Smyka/ po dwie/ oraz Jakuba Rożena wygrali/ 5:1/ z Lutnią Piszczac i w walce o złoto zmierzyli się z reprezentantami gospodarzy, Huraganem.

- Pojedynek był wyrównany, z dużą ilością podbramkowych sytuacji, bardzo dobrymi interwencjami bramkarskimi- poinformował nas założyciel DAF Przemysław Wereszczyński. - Decydujący gol padł w ostatniej minucie wyrównanego spotkania.

A oto kolejność drużyn:
1.Huragan Międzyrzec Podlaski, 2.DAF, 3. AMPlus Łuków, 4.Lutnia Piszczac

W kadrze wicemistrzów ligi znajdują się : Arkadiusz Białecki, Paweł Bogusz, Kacper Bogusz, Mateusz Bożek, Dominik Dąbrowski, Maciej Dołęga, Jakub Dylak, Wiktor Dylak, Kajetan Gryczka, Mikołaj Janaszek, Sebastian Kania, Kacper Karpiński, Szymon Kuźniak, Mateusz Meges, Hubert Niedziółka, Michał Ochnio, Igor Okliński, Bartłomiej Olszewski, Konrad Ostrowski, Oliwier Ozygała, Bartosz Pietruszka, Hubert Pogonowski, Stefan Przeździak, Kacper Rodzik, Stanisław Rogulski, Jakub Rożen, Jakub Rybka, Patryk Smyk, Szymon Śledź, Michał Wiśniewski, Jan Woźniak, Andrzej Zalewski i Piotr Zarzycki.

Trenerami drużyny są Grzegorz Orzyłowski i Krzysztof Skrzymowski.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!