Okładka najnowszego singla Jareckiego i BRK Okładka najnowszego singla Jareckiego i BRK

Okładka najnowszego singla Jareckiego i BRK

Taki tytuł nosi najnowszy singiel Jareckiego i BRK. Wideo do tego utworu od wczoraj można obejrzeć na kanale MaxFloRecTV. Gościnnie pojawiają się w nim m.in.: GrubSon jako DJ Twardy Kark, Cheeba, Skorup, Metrowy i Udoo

„Daj to głośniej” to już 4. klip promujący wydany w czerwcu ub. r. album „Punkt widzenia”. Cały krążek Jarecki i BRK zamknęli w jednym zdaniu: „Nasza muzyka jest jak punkt widzenia – zmienna względem siedzenia”. Artyści ogólnie poruszają się w klimacie hip-hopowym. Utwór „Daj to głośniej” jest jednak kolejnym dowodem na to, że panowie są dalecy od ograniczania się do jednego gatunku muzycznego.Powyższe zdjęcia pochodzą z koncertu premierowego w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Impreza odbyła się 31.10.2014. Jako goście specjalni pojawili się na niej m.in.: GrubSon, Skorup, Cheeba, Metrowy oraz Udoo. Część kadrów to również fragmenty koncertu w katowickim Mega Clubie.

Za produkcję audio odpowiada TrzyBit. Realizacją wideo zajął się Michał Schwierc. Singiel w formie cyfrowej dostępny jest w MaxFloSklepie. Aby być na bieżąco z twórczością Jareckiego & BRK, jak i wszystkich artystów ze stajni MaxFlo, polecamy subskrybować kanał MaxFloRecTV.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!