Dalida - tragiczna historia skazanej na sławę [TRAILER] Dalida - tragiczna historia skazanej na sławę [TRAILER]

Dalida - tragiczna historia skazanej na sławę [TRAILER] (© Materiały prasowe)

Zimna famme fatale, egipska piękność i gwiazda estrady. 31 marca na ekrany wchodzi historia życia autorki przeboju “Parole, Parole”.

Osiągnęła ogromny sukces, miała wszystko, o czym można marzyć - sławę, pieniądze, hipnotyzującą urodę i miliony sprzedanych płyt. Mimo to 3 maja 1987 roku popełniła samobójstwo. Co skłoniło ją do tak gwałtownego kroku? Jak wyglądało życie piosenkarki, której hity do dziś śpiewa się na całym świecie? Pośrednio, na te właśnie pytania odpowiada film Dalida, będący biografią ukrywającej się pod tym pseudonimem Iolandy Cristiny Gigliotti. Francuska śpiewaczka nagrała w sumie 500 piosenek i doprowadziła do samobójstwa dwóch swoich partnerów. Nim odebrała sobie życie zostawiła jedynie pożegnalną notkę o treści „Życie stało się dla mnie nie do zniesienia... Wybaczcie mi”." frameborder="0" allowfullscreen>

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: