Materiał dowodowy, wraz z planowaną na jutro wizją lokalną w jednym ze sklepów podejrzanego Dawida B., musi być zgromadzony w okresie umożliwiającym dochowanie 48 godzinnego terminu zatrzymania.

Jak informuje podinsp. Joanna Kącka z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Dawid B. dalej pozostaje w dyspozycji prokuratury.

W dniu dzisiejszym, w dalszym ciągu, prowadzone były czynności związane z postawionymi w dniu wczorajszym zarzutami.

Przypomnę, że zarzuty dotyczą nawoływania do bojkotowania postanowień Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wprowadzania do obrotu wyrobów ujętych w decyzji GIS.

Jak poinformowano Wiadomości24.pl, przez cały dzień gromadzony był dodatkowy materiał dowodowy. Policja na zlecenie prokuratury uzupełnia posiadany materiał o następne dowody.

Materiał, wraz z planowaną na jutro wizją lokalną w jednym ze sklepów podejrzanego, musi być zgromadzony w okresie umożliwiającym dochowanie 48 godzinnego terminu zatrzymania.

Jak informuje podinsp. Joanna Kącka spodziewany termin wydania postanowienia sądu o ewentualnym zastosowania środka zapobiegawczego, w postaci tymczasowego aresztowania, może nastąpić ok. godz. 14.

Czytaj także:

Prokuratura postawiła dwa zarzuty Dawidowi B.
Król dopalaczy się broni. Rząd nie miał ekspertyzy medycznej?
W internecie nadal można kupić dopalacze
Pomimo zakazu nadal możemy bez problemu kupić dopalacze
Ćwiąkalski. Dopalacze trafią do podziemia
Premier: Dopalacze zagrażające życiu będą zakazane
Dopalacze. Fakty i mity
Prawda o dopalaczach

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!