Funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 41 -letniego mężczyznę, który lawetą transportował walec drogowy skradziony na terenie Austrii.

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze otrzymał informację od Wspólnej Placówki Policji Polskiej i Czeskiej w Kudowie Zdroju o transporcie skradzionego walca drogowego – poinformował specjalista ds. Informacyjno - Prasowych Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze asp. szt. Grzegorz Szewczyk.

Pełniący służbę policjanci drogówki wkrótce po otrzymaniu zadania, na drodze K-5 zauważyli jadącą w stronę Bolkowa lawetę z dziwnie opakowanym wielkogabarytowym przedmiotem.

Samochód ciężarowy został zatrzymany do kontroli. Funkcjonariusze odwinęli folię pod którą znajdowała się skradziona, na szkodę obywatela Czech, maszyna.

Wyszło też na jaw, że kierujący wypożyczoną lawetą nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!