Hm Hm

Hm. Dariusz Supeł otrzymuje z rąk Przewodniczącego Zjazdu sznur funkcyjny.

Wczoraj delegaci na Zjazd ZHP wybrali nowego Przewodniczącego Związku oraz zdecydowali o reelekcji Naczelniczki ZHP. Dzisiaj wybierają pozostałych członków władz naczelnych i dyskutują nad uchwałami zjazdu.

Obradujący w Warszawie Zjazd Związku Harcerstwa Polskiego zdecydował wczorajszego późnego wieczora o wyborze swoich liderów. Naczelniczką ZHP ponownie została hm. Małgorzata Sinica, nie miała kontrkandydatów. Natomiast nowego Przewodniczącego ZHP wyłoniono spośród trzech kandydatów dopiero pod dogrywce. Został nim dotychczasowy wiceprzewodniczący hm. Dariusz Supeł.

Pierwszy wywiad z nowym Przewodniczącym ZHP

Dariusz Supeł z harcerstwem związany jest od 1967 roku, ma za sobą 36 lat instruktorskiej służby. ma doświadczenie w pracy u podstaw i kierowaniem zespołami w Głównej Kwaterze ZHP. posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym unijnymi.
Zawodowo związany z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich. Ma ogromne doświadczenie .

Małgorzata Sinica jest instruktorką ZHP od przeszło 26 lat. Była komendantką hufca oraz zastępcą komendanta chorągwi. W 2007 roku Zjazd ZHP powierzył jej funkcję Naczelnika ZHP. Jest magistrem farmacji i pracuje na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży dużej firmy farmaceutycznej.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!