Trasa koncertowa "Annoyance and Disappointment" Dawida Podsiadło trwa w najlepsze już od miesiąca, a do finałowego koncertu tej trasy w Warszawie pozostało już tylko 10 dni!

Po bardzo dobrym przyjęciu artysty na poprzedniej trasie „Son of Analog Tour” nadarza się okazja żeby zobaczyć artystę ponownie w pełnej krasie.

Kto choć raz słyszał Dawida na żywo wie, że artysta oprócz niesamowitego głosu i świetnych aranżacji słynie także z nietuzinkowych opraw wizualnych swoich występów, które teraz przeniesie z klubów do wyjątkowych wnętrz największych zasiadanych sal koncertowych, teatrów i filharmonii.
Warto przypomnieć że podczas poprzedniej trasy wszystkie bilety rozeszły się w ciągu niespełna 3 tygodni.

Jesienną trasą Dawid żegna się na jakiś czas z publicznością koncertową i kończy promocję swojego drugiego solowego albumu. Artysta nadchodzący rok przeznaczy na pracę studyjną i przygotowania do kolejnego wydawnictwa.

DAWID PODSIADŁO Andante Cantabile Tour
9 grudnia 2016, godz. 20:00
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Bilety w cenach:
TRYBUNA: 69 zł (Strefa C), 79 zł (Strefa B), 99 zł (strefa A)
PŁYTA: 79 zł (Strefa II), 99 zł (Strefa I)

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!