11 października o godz. 17 mieszkańcy Sieradza i okolic będą mogli uczestniczyć w debacie tamtejszych kandydatów na posłów i senatorów VI kadencji.

Z inicjatywą zorganizowania takiego spotkania wyszedł przewodniczący Rady Samorządu Słuchaczy Centrum Kształcenia Ustawicznego (CKU) pan Zbigniew Nastarowicz. W debacie udział wezmą przedstawiciele komitetów wyborczych: Lewica i Demokraci, Prawo i Sprawiedliwość, Liga Polskich Rodzin, Samoobrona, Polskie Stronnictwo Ludowe, Platforma Obywatelska, Partia Kobiet oraz Polska Partia Pracy. Ponadto zaproszonymi gośćmi będą, starosta sieradzki Dariusz Olejnik oraz jego zastępca pan Zbigniew Krasiński. Debata ma się składać z trzech bloków. Pierwszy to pytania zadawane przez prowadzących, drugi - pytania zadawane przez dziennikarzy, a trzeci blok to pytania mieszkańców. Debata odbędzie sie w budynku CKU ul Mickiewicza 4, sala audytoryjna nr. 22. Prowadzącymi będą Zbigniew Nastarowicz oraz Daniel Piejak

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!