(© plakat)

27 listopada 2012 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przy Al. Niepodległości 162 odbędzie się debata studentów pt. "Miliony odmienionych. 25 lat wpływu Erasmusa na Europę".

Do uczestnictwa w debacie "Miliony odmienionych. 25 lat wpływu Erasmusa na Europę" zaproszeni zostali studenci związani z programem Erasmus: zamierzający wyjechać na Erasmusa, członkowie stowarzyszenia Erasmus Student Network, przedstawiciele organizacji studenckich i kół naukowych oraz byli stypendyści i praktykanci.

Osoby zainteresowane, które przybędą do SGH będą mogły podyskutować o wpływie programów wymiany akademickiej na jakość kształcenia i ofertę dydaktyczną polskich szkół wyższych, uznawalności osiągnięć i punktów ECTS zdobywanych przez studentów za granicą, sposobie recepcji zagranicznych studentów w Polsce czy sytuacji absolwentów uczelni na rynku pracy.

Prelegentami będą: Prof. dr hab. Krystyna Szafraniec (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), Emanuel Alfranseder (Przewodniczący European Student Network Int.), Jolanta Urbanik (Uniwersytet Warszawski), inż. Monika Domańska (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie), dr inż. Dorota Piotrowska (Politechnika Łódzka), Ewa Krzaklewska (Uniwersytet Jagielloński).

Rejestrować się można klikając w ten link.Program spotkania przedstawia się następująco:
godz. 10.00 - 11.00 Rejestracja uczestników
godz. 11.00 - 11.20 Otwarcie debaty
godz. 11.20 - 11.45 Wykład inauguracyjny na temat mobilności studentów
godz. 11.45 - 12.15 Erasmus w Polsce i w Europie - 25 lat doświadczeń
godz. 12.15 - 12.30 Erasmus Student Network w Europie
godz. 12.30 - 13.00 Przerwa kawowa
godz. 13.00 - 15.00 Warsztaty
godz. 15.00 - 16.00 Przerwa obiadowa
godz. 16.00 - 16.30 Podsumowanie dyskusji w grupach warsztatowych i przedstawienie rekomendacji wypracowanych w każdej z nich
godz. 16.30 - 17.00 Uroczyste zakończenie debaty

Debatę organizuje Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy ze stowarzyszeniem Erasmus Student Network pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Udział w debacie jest bezpłatny. (Organizatorzy nie zapewniają zwrotu kosztów podróży i zakwaterowania).

Po spotkaniu można udać się na after-party do klubu Theatro przy ul. Foksal 16 (wstęp wolny).
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!