W deskorolkowych mistrzostwach Polski w Gdyni rywalizowało 60 zawodników.

60 najlepszych zawodników spotkało się na deskorolkowych mistrzostwach Polski w Gdyni. - Między 6 a 8 lat - to jest najlepszy wiek, żeby zacząć jeździć na deskorolce. Już jest dobra koordynacja i co najważniejsze - jeszcze nie ma blokad w głowie - stwierdził Piotr Wiśniewski z Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.

Zawodnicy podkreślali, że są jak jedna wielka rodzina. - Niezależnie, czy my dostaniemy się do tego finału, czy nie, czy ktoś nawet nie przejdzie eliminacji, i tak on tu jest od rana, i tak jeździ. I tak naprawdę to jest najlepsze w deskorolce, że spędzamy razem czas - mówił jeden z deskorolkarzy.

Na zwycięzców zawodów czekają nagrody i stypendia oraz szansa reprezentowania Polski na mistrzostwach świata, a w przyszłości nawet na igrzyskach olimpijskich.

TVN24/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!