Taki zarzut padł z ust Kazimiery Szczuki w programie Tomasza Lisa: "Pan jest reżyserem tego okropnego reality show" - mówiła do Rutkowskiego znana feministka.

Szczuka uważa, że to, co się dzieje wokół rodziny tragicznie zmarłej Madzi, to nowy "Big Brother". Zarzuciła Rutkowskiemu,
że to on jest głównym reżyserem tego przedstawienia. Według Szczuki, detektyw Rutkowski cynicznie wykorzystuje pogrążonych w bólu rodziców zmarłego dziecka dla własnych celów. Szczuka w programie na żywo w TVP zadała pytanie Rutkowskiemu: "Czy nie może Pan rzadziej pokazywać się z nimi w mediach?"

Szczuka powiedziała, że powoli sprawa małej Madzi zaczyna przypominać jej Smoleńsk - media zrobiły z tego serial, co w jej opinii jest przerażające.

Odnosząc się do zarzutów Kazimiery Szczuki, Rutkowski nazwał się przyjacielem rodziców Madzi. Zasugerował, że uratował im życie, załatwiając im mieszkanie.

Później było już niemerytorycznie i niegrzecznie: "Mam wrażenie, ze pan jest na haju" - mówiła Szczuka. "Skoro ja jestem na haju, to pani jest najarana" - odpowiedział jej detektyw.

b]Znajdź nas na Google+[/b]

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!