"Diablo" Włodarczyk zamieni boks na aktorstwo?

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - jeden z najlepszych polskich pięściarzy - zagości na planie serialu "M jak miłość". Czy oznacza to, że popularny "Diablo" porzuci boks dla aktorstwa?
 fot. Marek Kaśków

Już niedługo ujrzymy Krzysztofa Włodarczyka w jednym z odcinków serialu "M jak miłość" - podaje dziennik.pl. Pięściarz wcieli się w rolę trenera.

- Mam już pewne, choć niewielkie, doświadczenia aktorskie w różnych filmach, ale cieszę się, że mogłem znów zdobywać aktorskie doświadczenie. Kręcenie jednego odcinka "M jak miłość" z moim udziałem nie trwało długo, może z godzinę. Oczywiście, były powtórki, ale niezbyt dużo" – oznajmił Włodarczyk.

Bokser nie zamierza zostać aktorem i porzucić pięściarstwa. Chociaż bardzo cieszy się z epizodu w serialu, to jednak nadal będzie związany z boksem. W polskim kinie wielokrotnie już bokserzy wcielali się w różne role.

Na szklanym ekranie widzieliśmy już m.in. Jerzego Kuleja, Jana Szczepańskiego, Leszka Drogosza oraz Jerzego Skrzecza. Teraz nadszedł czas na Włodarczyka. Czy bokser poradzi sobie z rolą, tak samo jak z przeciwnikami w ringu?

Znajdź nas też na Google+
Więcej na temat:

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane