- Ciągle to mówię, ale nie jest to tylko film. To niesamowita podróż, w którą się wybraliśmy. Wiele się nauczyliśmy i urośliśmy nie tylko jako twórcy, ale jako ludzie. - mówił Leonardo DiCaprio po ceremonii wręczenia nagród BAFTA.

Leonardo DiCaprio otrzymał nagrodę BAFTA za rolę pierwszoplanową w filmie „Zjawa”. To czwarta nominacja w dorobku aktora, ale pierwsza zdobyta statuetka. Gwiazdor podkreślił, jak wielkim zaskoczeniem jest dla niego wyróżnienie oraz zaznaczył, że „Zjawa” nie jest tylko filmem, ale podróżą, którą przebył wraz z twórcami produkcji. - Wiele się nauczyliśmy i urośliśmy nie tylko jako twórcy filmowi, ale jako ludzie. Zawsze będę wspominał to jako coś niewiarygodnie wyjątkowego w swoim życiu - powiedział.

Cihan News Agency/x-news

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!