(© www.newsweek.pl)

Na lewej ręce zwykle nosimy zegarki. Zegarki zwykle służą do wskazywania czasu. Do czego służy zegarek prezydenta Lecha Kaczyńskiego skoro na okładce znanego tygodnika ma założony odwrotnie?

Na okładce magazynu Newsweek numer 34/2008 przedstawiono zdjęcie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Tylko dla zegarkomaniaków (ludzi, którzy fascynują się zegarkami) istotnym był sam zegarek, jego marka a nie podpis pod zdjęciem. Jak się okazało to właśnie zegarek miał swoje "drugie dno". Był założony odwrotnie. Dlaczego?

Na ten temat dyskutowali członkowie Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków na klubowym forum na stronie: http://www.zegarkiclub.pl

Jak twierdzą fachowcy zegarek jest założony ...odwrotnie. - (...)ci od kreowania wizerunku do końca nie byli zdecydowani, czy zegarek ma być na ręku, czy nie. To właśnie oni (bo chyba nie żona) zakładając zegarek nie zwrócili uwagi, że zegarek ma służyć właścicielowi, a nie nam czytelnikom do wskazywania czasu. Zegarek wskazuje godzinę 15.30 - ale wskazuje nam, nie Prezydentowi. To niezły zegarek - IWC Schaffhausen - pamiątka rodzinna - czytamy na Forum.

Widać temat był na tyle ciekawy, że wrócił do niego Newsweek w kolejnym numerze 35/2008.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!