(© Tadeusz Kowalski)

Najbliższe dni to przede wszystkim Zamojskie Lato Teatralne, ale nawet ci, których teatr nie interesuje, znajdą dla siebie godną uwagi ofertę.

W piątek niewątpliwym hitem dnia będzie koncert Budki Suflera. W zamojskiej hali OSiR o godz. 21 zespół wystąpi m.in. z Felicjanem Andrzejczakiem. Wcześniej, bo o godz. 16, w Starej Bramie Lubelskiej odbędą się 7. Zamojskie Spotkania Wokalne "piosenka w teatralnej masce". O godz. 18 w Corner Pub możemy wysłuchać koncertu "200 procent kobiecości,
czyli piękniejsza strona musicalu" w wykonaniu Aurelii Luśni i Anny Ozner. Miłośnicy kinematografii mogą się wybrać do zamojskiej Synagogi na film P.Szulkina "Golem" - projekcja o godz. 21.

W sobotę 25 czerwca już o godz. 11 możemy uczestniczyć w przedsięwzięciu pod nazwą graffiti jam i street art przy garażach na osiedlu Kamienna. O godz. 18 znowu coś dla miłośników teatru. W kazamacie bastionu I wystąpi Teatr Niekonsekwencji ze sztuką T.Różewicza w reżyserii Z. Wardejna. O godz. 21 w "Owcy Całej" Stforky biba, a o 22 w ramach Zamojskiego Lata Teatralnego spektakl teatru Strefa Ciszy z Poznania "Last minute" w dość nietypowym miejscu, bo na dworcu PKP.

Niedziela to przede wszystkim teatr. O godz. 16 widowisko dla dzieci "Inspektor psina" P.Gripariego, w kazamacie bastionu I, zaś o godz. 21.30 na Rynku Wielkim spektakl "Jak wam się podoba" W. Szekspira.

Można też odwiedzić BWA- Galerię Zamojską, gdzie jest interesująca wystawa ekslibrisów i grafik Romana Muchy, wpaść do Muzeum Zamojskiego by obejrzeć wystawę "Skarbu z Głogowa" - unikalną w Europie kolekcję monet z XI-XIII w. Zaś nade wszystko trzeba koniecznie zwiedzić Roztocze.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!