Drugie miejsce na gali MTV European Music Awards w kategorii Najlepszy Wykonawca Europy, uznanie za jedną z najseksowniejszych gwiazd podczas gali w Berlinie. Dorota Rabczewska znów na fali. Czy naprawdę jest kobietą sukcesu?

To pierwsze takie wyróżnienie w historii polskiej muzyki. Doda znalazła się w piątce najlepszych wykonawców europejskich, którzy zaproszeni zostali do Berlina. Wcześniej Rabczewska musiała pokonać polskich rywali (m.in. Afromental, Ania Dąbrowska, Ewa Farna), a następne zmierzyć się z 20 wykonawcami z całej Europy. Ta sztuka nigdy dotąd nie udała się Polakom, ale tym razem było inaczej. W finałowym głosowaniu, Doda musiała jednak uznać wyższość tureckiego zespołu MaNga. Drugie miejsce to i tak wielki sukces.

Dodatkowo nasza piosenkarka została uznana za jedną z najseksowniejszych gwiazd, obok takich wykonawczyń jak: Beyonce, Shakira czy Kate Perry. Rabczewska oczywiście szokowała, na "czerwonym dywanie" dla gwiazd, zaprezentowała się w przebraniu na kształt bomby z napisem "sex bomb". Jak widać, zostało to zauważone. Tym razem jednak Doda była skąpo ubrana, choć dziura w ubraniu na plecach, pokazywała sporych rozmiarów tatuaż.

Przypominamy, że nagrody wręczane podczas MTV European Music Awards należą do jednych z najbardziej prestiżowych na świecie. W tym roku nagrodzeni zostali m. in.: Eminem, Beyonce, U2, Placebo, Lady Gaga, Linkin Park czy też Green Day.

Krytykowana często Doda, pokazała, że nasza rodzima muzyka może się liczyć w Europie. Może, bo wierzymy, że ten sukces to dopiero początek. Rabczewska krytykowana za wiele rzeczy, jest jednak kobietą sukcesu. W ostatnich latach trudno znaleźć innego polskiego wykonawcę, który osiągnąłby tak wiele. Piosenkarkę docenił nawet Krzysztof Zanussi, jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów. W dodatku artystka w ostatnich latach zdobyła w Polsce właściwie wszystko. Listę jej sukcesów możesz obejrzeć tutaj.

Możemy nie słuchać jej piosenek, nie oglądać programów z jej udziałem, nie czytać artykułów o niej. Jednak możemy się przecież cieszyć z jej sukcesów. Tak samo, jeśli nie lubimy jakiejś dyscypliny sportu, to przecież nie musimy ciągle jej krytykować, skoro odnosimy w niej sukcesy. Jeśli jakiś polityk robi karierę w UE (vide Jerzy Buzek), to nawet jeśli za nim nie przepadamy, powinniśmy się cieszyć z jego sukcesów.

A jeśli chodzi o polską muzykę, to ostatnio Doda i długo, długo nic...

Źródła: doda.net.pl, onet.pl

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!