Piotr Gadzinowski (SLD) w swojej kampanii do Sejmu postawił na satyrę i rysunki satyryczne.

Kompetentny, pracowity, dowcipny - tak reklamuje swe pozytywne przymioty na ulotkach, w spocie i na stronie www poseł Piotr Gadzinowski (ur. 1957 r.). Pan Piotr, w zbliżających się wyborach, ponownie startuje do Sejmu w okręgu warszawskim.

Ten publicysta, znany m.in. z felietonów w tygodniku "NIE", postanowił wykorzystać w obecnej kampanii rysunki satyryczne Wiatra - rysownika tego tygodnika. Znajdują się one na ulotkach wyborczych i na internetowej stronie Gadzinowskiego. Szkice te można także odnaleźć w jednym satyrycznych spotów wyborczych kandydata, do którego pan Piotr sam napisał scenariusz i którego sam jest lektorem.

Jako ciekawostkę dodamy, że oryginalny głos Gadzinowskiego można wgrać do samochodowej nawigacji GPS w systemie AutoMapa. "Komunikaty są nacechowane lekką nutką lewicowości, często są uszczypliwe, ale na pewno doprowadzą kierowcę do celu, i to w sposób niestandardowy. Głos jest przyjemny, nie wadzi nikomu, a ciekawe komunikaty sprawią, że podróż może stać się przyjemniejsza" - powiedział Łukasz Naczas, kierownik biura medialnego SLD.Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!